Informace o nás

Družstva SK Kamenice nad Lipou se účastní soutěží krajského a okresního přeboru, kde hrají v různých výkonnostních třídách, a soutěže Českého poháru, který je na úrovni krajských soutěží včetně divize. Utkání se odehrávají ve sportovní hale nebo v tělocvičně Střední školy v Kamenici nad Lipou.

Historie projektu

Na jaře roku 2008 byl v Kamenici nad Lipou založen Sportovní klub stolního tenisu - SKST.

Zakládajícími členy byli Ing. Petr Chlup a Jiří Jůna.

Kde nás najdete ?

Na první mapě níže je označena červeným bodem tělocvična Střední školy Kamenice nad Lipou v Masarykově ulici, kde trénujeme a zároveň hrajeme i utkání. Další tréninky a utkání družstev vyšších výkonnostních tříd se odehrávají ve sportovní hale, která se nachází v ulici Ke Stadionu v Kamenici nad Lipou. Hala je označena červeným bodem na mapě druhé.