Historie sezónních výsledků mistrovských utkání ve stolním tenisu a výsledků z turnajů

 
Historie sezónních výsledků družstev Kamenice nad Lipou
 
2008-2009
OP4: celkem 9 družstev    
Kamenice A - 3. místo
Kamenice B - 9. místo
 
2009-2010
OP3: celkem 11 družstev
Kamenice A - 7. místo
OP4: celkem 11 družstev
Kamenice B - 8. místo
Kamenice C - 10. místo
Kamenice D - 11. místo
 
2010-2011
OP3: celkem 11 družstev
Kamenice A - 1. místo
OP4: celkem 12 družstev
Kamenice B - 7. místo
Kamenice C - 12. místo
Kamenice D - 10. místo
 
 
2011-2012
OP2: celkem 12 družstev
Kamenice A - 1. místo
OP4: celkem 13 družstev
Kamenice B - 1. místo
Kamenice C - 7. místo
Kamenice D - 10. místo
Kamenice E - 13. místo
 
2012-2013
OP1: celkem 12 družstev
Kamenice A - 5. místo
OP2: celkem 12 družstev
Kamenice B - 10. místo
OP3: celkem 12 družstev
Kamenice C - 7. místo
Kamenice D - 12. místo
OP4: celkem 13 družstev
Kamenice E - 11. místo
Kamenice F - 13. místo
 
2013-2014
Český pohár: celkem 8 družstev
Kamenice - 6. místo
Kvalifikace do kraje: celkem 5 družstev
Kamenice A - 1. místo
OP1: celkem 12 družstev
Kamenice A - 1. místo
Kamenice B - 12. místo
OP3: celkem 12 družstev
Kamenice C - 4. místo
Kamenice D - 8. místo
OP4: celkem 15 družstev
Kamenice E - 4. místo
Kamenice F - 9. místo
Kamenice G - 13. místo
 
2014-2015
Český pohár: celkem 12 družstev
Kamenice A - 7. místo
Kamenice B - 11. místo
KP2: celkem 12 družstev
Kamenice A - 1. místo
KP3: celkem 12 družstev
Kamenice B - 11. místo
OP2: celkem 12 družstev
Kamenice C - 7. místo
OP3: celkem 11 družstev
Kamenice D - 8. místo
Kamenice E - 7. místo
OP4: celkem 12 družstev
Kamenice G - 4. místo
Kamenice F - 9. místo
OP5: celkem 6 družstev
Kamenice H - 6. místo
 
 
2015-2016
Český pohár: celkem 8 družstev
Kamenice A - 3. místo
Kamenice B - 8. místo
KP1: celkem 12 družstev
Kamenice A - 8. místo
OP1: celkem 12 družstev
Kamenice B - 6. místo
OP2: celkem 12 družstev
Kamenice C - 11. místo
OP3: celkem 12 družstev
Kamenice D - 12. místo
Kamenice E - 6. místo
OP4: celkem 14 družstev
Kamenice F - 13. místo
 
 
2016-2017
Český pohár: celkem 10 družstev
Kamenice A - 10. místo
KP1: celkem 12 družstev
Kamenice A - 9. místo
OP1: celkem 12 družstev
Kamenice B - 3. místo
OP2: celkem 12 družstev
Kamenice C - 9. místo
OP3: celkem 12 družstev
Kamenice D - 5. místo
OP4: celkem 11 družstev
Kamenice E - 2. místo
Kamenice F - 7. místo
 
 
2017-2018
KP1: celkem 12 družstev
Kamenice A - 10. místo
OP1: celkem 12 družstev
Kamenice B - 11. místo
OP2: celkem 12 družstev
Kamenice C - 10. místo
OP3: celkem 12 družstev
Kamenice D - 7. místo
OP3: celkem 12 družstev
Kamenice E - 12. místo
 
 
2018-2019
KP1: celkem 12 družstev
Kamenice A - 2. místo: postup do divize
OP2: celkem 13 družstev
Kamenice B - 3. místo
OP2: celkem 13 družstev
Kamenice C - 13. místo
OP3: celkem 16 družstev
Kamenice D - 10. místo
 
 
 
 
   Historie výsledků turnajů O putovní pohár Kamenice nad Lipou

 

1. ročník rok 2012 

1. František Smíšek st. TJ Slavoj Pacov RSST Pelhřimov

2. Milan Hromádka TJ Osek RSST Strakonice

3. Jakub Jeníček SKST Kamenice nad Lipou RSST Pelhřimov

 

2. ročník rok 2013 

1. Ondřej Fiala TJ Sokol Studená RSST Jindřichův Hradec

2. Filip Korbel mladší SF SKK EL Nino Praha Pražský SST

3. Filip Korbel starší TJ Sokol Černovice-Polesí RSST Pelhřimov

 

3. ročník rok 2014 

1. Milan Zajíc TJ Spartak Pelhřimov RSST Pelhřimov

2. Filip Nacházel TJ Spartak Pelhřimov RSST Pelhřimov

3. Miloslav Schwarz TJ Sokol Studená RSST Jindřichův Hradec

    

  4. ročník rok 2015 

 

  1. Filip Korbel mladší SK Polesí RSST Pelhřimov

 

  2. Jaromír Kříž TJ Sokol Jemnice RSST Třebíč

 

  3. Vendula Tenglová SKST Kamenice nad Lipou RSST Pelhřimov

 

 

5. ročník rok 2016

 

1. Vendula Tenglová SK Kamenice n/L RSST Pelhřimov, Jiří Černý TJ Blatná RSST Strakonice

 

2. Pavlík Michal a Milan Zajíc TJ Spartak Pelhřimov RSST Pelhřimov

 

3. Filip Korbel mladší a starší SK Polesí RSST Pelhřimov

 

 

6. ročník rok 2017


1. Vávra Michal SK Pedagog České Budějovice - Bauer Miroslav TTC Libín Prachatice z.s.


2. Aleš Novák TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Bártík Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod


3. Málek Tomáš SF SKK El Niňo Praha- Sokol Michal TJ CHS Chotěboř


4. Mádr Miloslav TJ Sokol Studená - Jadrný Šimon HB Ostrov Havlíčkův Brod

 

 

7. ročník rok 2019


1. Bauer Miroslav Union Sparkasse Waizenkirchen - Ondřej Doležal Sokol Studená


2. Korbel Filip ml. Sokol Studená - Šindelář Radim Sokol Studená

 

3. Dobiáš Ladislav DDM Soběslav BANES - Hložek Tomáš DDM Soběslav BANES


4. Jakub Jeníček SK Kamenice nad Lipou - Stanislav Zápotočný SK Kamenice nad Lipou

 

 


 


 

 

 

Historie výsledků turnajů Okresního přeboru jednotlivců konaných v Kamenici nad Lipou

 

Jednotlivci dospělí rok 2014 

1. Filip Nacházel TJ Spartak Pelhřimov RSST Pelhřimov

2. Ing. Stanislav Zápotočný TJ Spartak Pelhřimov RSST Pelhřimov

3. Jakub Jeníček Kamenice nad Lipou RSST Pelhřimov

 

 

Jednotlivci dospělí rok 2015 

   účast 57 sportovců

    

   muži:

   1. Filip Korbel ml.

   2. Filip Nacházel

   3. František Jelínek

  

   ženy:

   1. Jarmila Fenclová

   2. Anna Zábojová

   3. Veronika Mračková

 

  čtyřhra:

  1. Filip Korbel ml., Oldřich Jareš

  2. Viktor Fuk, Petr Marek

  3. Filip Korbel st., Jiří Hanzálek

 

  smíšená čtyřhra:

  1. Veronika Mračková, Ondřej Pros

  2. Anna Zábojová, Ondřej Zelenka

  3. Martina Jelínková, Miroslav Klapp

 

 

 

Jednotlivci dospělí rok 2016

 

účast 28 sportovců

 

 

muži:

1. Stanislav Zápotočný

2. Jakub Jeníček

3. Petr Kmoch

 

ženy:

1. Jarmila Fenclová

2. Veronika Mračková

3. Anna Zábojová

 

čtyřhra:

1. Jakub Jeníček, Stanislav Zápotočný

2. Lukáš Duda, Ondřej Zelenka

3. Vít Brukner, Martin Kubát

 

smíšená čtyřhra:

1. Jarmila Fenclová, Jakub Jeníček

2. Veronika Mračková, Vít Brukner

3. Anna Zábojová, Ondřej Zelenka