Zápas s JISKROU v KP2

25.11.2014 16:51

Naše družstvo odjíždělo do sokolovny v Humpolci, kde je čekal první tým tabulky.

Čekal nás pikantní duel i z důvodu,  že před sezónou k nám z JISKRY HUMPOLEC přestoupil Luboš. Naše družstvo potřebovalo nutně vyhrát, aby odčinilo prohru s Rokytnicí.

Po dohodě v družstvu došlo k pozměnění nasazení hráčů do zápasu. Toto překvapení bylo, ale pravděpodobně očekávané a stejně se rozhodovalo až u stolů. Ve čtyřhrách se strhl boj o každý míček.Luboš s Fandou prohrávají po boji 2:3 souboj s Ondrou Prosem a Petrem Kmochem.Naše druhá dvojice Kuba s Mírou porazila dvojici Josef Poulíček, Tomáš Trnka po neuvěřitelné koncovce 3:2. V pátém setu Kuba s Mírou otáčejí výsledek ze stavu 2:8 a opouští tak smrtelnou postel.

 

Po čtyřhrách byl stav 1:1 a vše vypadalo, že nás bude čekat opravdu dlouhé dopoledne plné potu a nervů.

 

Toto očekávání se nenaplnilo. Každý hráč z našeho družstva odmakal každý míček a tým kráčel k celkové výhře 10:3. Pro domácí možná nečekaný a krutý výsledek, ale náš tým ukázal svou sílu a vrátil se zpět do první trojky v KP2.

 

Závěrem je nutné ještě podotknout, že utkání se odehrálo v opravdu férové atmosféře.

Tímto děkujeme a zdravíme kluky do Humpolce.

 

MK

 

 

—————

Zpět