Úvodní kolo v KP1

16.10.2015 22:20

K prvnímu dvojzápasu vyrazilo naše družstvo na venkovní stoly. 

V prvním zápase nás přivítalo družstvo z Polné. 

Od začátku zápasu bylo jasné, že nás nečeká nic jednoduchého. 

Bohužel naše družstvo nedokázalo své možnosti využít a soupeř nás potrestal. 

Zápas přinesl i pěkné stolně tenisové okamžiky.Zápas jedniček týmů Radka Krčála a Jakuba Jeníčka přinesl krásnou podívanou.Jakub byl v rozhodujících okamžicích lepším hráčem a toto srovnání sil ovládl.I jeho skvělé okamžiky nedoplnila zbývající trojice a náš tým prohrává 6:10. 

 

 

V druhém utkání nás přivítal soupeř z Rouchovan. 

Celé utkání začalo vyrovnaně.Ale pak začal kolotoč porážek, které začínají dostávat naše možnosti na úspěch k úplnému dnu. Když se naše družstvo začalo nadechovat k obratu tak dostáváme od soupeře několik prasátek v koncovce, které převracejí osud utkání na stranu domácích.V tomto utkání také prohráváme 6:10.Musíme uznat, že v obou zápasech byl soupeř lepší. Sice se vracíme z prvního dvojkola bez bodů, ale první kolo nám ukázalo naše slabiny a musíme se soustředit na další kolo, kde nás čeká zájezd do Humpolce a Jihlavy.Uděláme vše proto, aby přišla první výhra. 

 

 

Za Kamenici ,,A´´ 

 

MK

—————

Zpět