STOLNÍ TENIS - SEZÓNA 2017-2018

07.05.2018 21:58

 

 

Vážení čtenáři,

dovolte mi, abych Vás jménem celého našeho klubu stolního tenisu informoval o průběhu celé sezóny 2017-2018.

Všechny úrovně soutěží, kterých se Kamenice zúčastnila, se hrály v počtu 12 družstev.
Naše A - družstvo hrálo již čtvrtým rokem krajskou soutěž, a to KP 1 třídu, a umístilo se na 10. místě. V první polovině soutěže hrálo velice sebejistě, ale po oslabení v kádru družstva bojovalo o udržení, které se podařilo.

V okresních soutěžích hrála naše družstva s těmito výsledky:
Kamenice B: OP 1 - 11. místo

Kamenice C: OP 2- 10. Místo

Kamenice D: OP 3- 7. místo

Kamenice E také v OP 3- 12. místo.

Největší radost nám udělalo družstvo Kamenice D, které je složeno z mladých sportovců. Družstvo D postoupilo loni z nejnižší soutěže OP 4 do OP 3 a skončilo na krásném 7. místě. Nejnižší soutěž OP 4 stolní tenisté Kamenice n/L již nehráli.

 

Sportovní klub Kamenice n/L letos již druhým rokem vychovával novou generaci stolních tenistů při základní škole Kamenice n/L pod vedením trenérů Karla Bořila a Jiřího Daňhela. I v těchto řadách se začínají již rýsovat nové naděje pro rozvoj tohoto sportu. Již tuto sezónu jsme zapojili žáky z kroužku mezi dospělé hráče do utkání stolního tenisu okresního přeboru. Je to tak pro děti jedinečná příležitost nasbírat nové zkušenosti.

 

 

Za SK Kamenice nad Lipou, z.s. Jiří Jůna

 

 

—————

Zpět