Poslední zápasy v KP2 pro Kamenici

19.12.2014 16:00

V dalším dvojkole přivítala naše čtveřice družstva z Polesí a Pelhřimova.

 

První zápas nás čekal tým z Polesí. Po čtyřhrách prohráváme opět 0:2.

V dalších zápasech se ukazuje, že soupeři se spolu opravdu dobře znají a zápasy mají vyrovnaný průběh. Několik zápasů se ukončuje až v pátém setu. Za kratší konec provazu tahal Míra, který po návratu do sestavy nebodoval. Zbývající trojice ovšem svého kapitána podržela a dovedla zápas do vítězného konce. Naše družstvo vyhrává 10:8. Kuba si připsal 3b, Luboš 3b a krásné 4b si připsal Fanda, který opět ukázal, že na soupeře z Polesí opravdu umí zahrát.

 

V druhém zápase nás čekal Spartak Pelhřimov, který k nám dorazil s bodovým ziskem ze stolů v Humpolci.

Pro toto utkání se družstvo rozhodlo změnit složení čtyřher. V posledních kolech nám tato herní varianta nevycházela a z tohoto důvodu došlo k rošádě. Spojení sil otců od rodin a mladého dravého mládí přináší na naše konto dva body.  Vedení 2:0 už naše družstvo nepustilo z rukou a kráčelo k výhře 10:4.

Body v utkání:Míra 2,5b,Luboš 2,5b,Kuba 2,5b a Fanda 2,5b.

 

Tímto dvojkolem byla uzavřena polovina sezóny. Zpět na stolech v KP2 budeme až 10.1.2015 , kdy začíná druhá polovina sezóny. 

 

KRÁSNÉ SVÁTKY přějí

 

FJ, JJ, MK, LV

—————

Zpět