Kamenice zamířila na stoly vedoucího celku v KP2

03.12.2014 16:02

 

V dalším dvojkole cestovala naše čtveřice v obměněné sestavě.

Do sestavy pro toto dvojkola přijala pozvání Vendy Tenglová.Za tuto pomoc ji děkujeme.

 

První zápas nás čekal tým z Polničky. Polnička je v tento moment na samém chvostu tabulky.

Náš tým odjížděl s odhodláním plně bodovat a připravit si pozici pro druhé utkání s dosavadním lídrem tabulky. Náš tým si udržoval na začátku tříbodové vedení, ale to bohužel nestačilo. Do posledního kola zápasů se nastupovalo za stavu 7:7. Po odehrání posledního zápasu, bylo jasné, že dojde u našeho týmu poprvé k dělbě bodů. Z Polničky si odvážíme remízu 9:9.

 

V druhém zápase nás čekal první tým tabulky ze Žďáru nad Sázavou.

Po nespokojenosti s remízou v Polničce bylo jasné, že jestli si chceme udržet pozici v první trojici tabulky, nesmíme se Žďárem prohrát.

Začátek utkání nám opět utekl a po čtyřhrách prohráváme 0:2. V této herní kombinaci se nám poslední dobou moc nedaří. Co následovalo po čtyřhrách, bylo mnohem sladší než hořkost po prvních čtyřhrách. Naše družstvo otáčí ze stavu 0:2 na stav 7:2. Tento obrat zmrazil i soupeře, který již pouze nepatrně snížil. Kamenice si odváží od prvního týmu tabulky výhru 10:5 a do dalšího kola jí patří druhá příčka v tabulce v KP2.

 

Toto kolo se vydařilo Vendy Tenglové, která ve dvouhrách neokusila hořkost porážky.

 

V dalším utkání náš čeká tým z Polesí, který přivítáme již tuto sobotu od 14:30 v naší hale.

Přijďte nás podpořit, myslím, že bude k vidění i dost emocí.

 

MK

 

 

—————

Zpět