Info z KP2

07.11.2014 16:02

V dalším dvojkole přivítalo naše družstvo týmy z Rokytnice nad Rokytnou a Třeště.

 

Kamenice nad Lipou A – Rokytnice nad Rokytnou A

 

Před zápasem se předpokládalo, že toto utkání bude velice vyrovnané a nečeká nás nic lehkého. Tento předpoklad se také naplnil. Po odehraných šestnácti zápasech bylo výsledek utkání 8:8.Výsledek se měl tedy rozhodnout v posledním kole zápasu.Vše vypadalo, že zápas skončí zaslouženou remízou, ale to se nestalo.Oba poslední zápasy naše družstvo prohrálo a připsalo si další velice těsnou porážku.

 

Výsledek: 8:10

 

Kamenice nad Lipou A – Třešť B

 

Po nepodařeném dopoledním utkání s Rokytnicí nás čekal tým z Třeště.

Po nešťastné porážce bylo velice důležité udržet koncentraci na druhé utkání.

To se nám povedlo a naše družstvo poměrně jasné kráčelo k výhře.

 

Výsledek: 10:3

 

V dalším kole vyrážíme do Humpolce, kde nás bude čekat boj o návrat do první trojice v tabulce.

 

 

 

Míra Klapp

—————

Zpět